Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Druhá polovina 18. století, stříbro, hmotnost 20,04 g btto, ryzost 812,5/000 (13 lotů), brož vznikla úpravou ze středního článku pozdně barokního opasku, nebo řetězu, viz puncy na zadní straně, pražský, platný do roku 1806, a mistrovská značka LS. Úpravu provedl pražský stříbrník Petr Klein, činný mezi lety 1937 - 1952, viz mistrovská značka P.K., československý punc na cizí zboží a jakostní značka 800, rozměr 6 x 4 cm."